Dzisiaj jest: data | czas
LOGOWANIE KLIENTA
E-mail:
 
Szukaj:
Infolinia: 0801-003-312
Profesjonalna obsługa serwisowa dla Firm.
Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną, serwis sprzętu i oprogramowania. Serwis komputerowy na telefon. Zapraszamy firmy - Szczecin i okolice. Infolinia: 0801 003 312.
PAKIETY DLA FIRM

Comarch-ERP

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

wizytówka

usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie
serwis komputerowy; naprawa komputerów; serwis PC; drukarki; naprawa; kodernizacja
oprogramowanie dla firm; bezpieczeństwo; it
sieci; LAN; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; sieci komputerowe
serwery; hostingi; domeny; ssl
oprogramowanie; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; oprogramowanie dla firm

Usługi VoIP

Zastosowanie nowoczesnej telefonii IP, wykorzystującej technologię VoIP oraz wewnętrzną lub zewnętrzną sieć komputerową do transmisji głosu, może znacznie obniżyć koszty działalności firmy.

Telefonia internetowa stosowana jest głównie do rozmów między oddziałami przedsiębiorstwa, dzięki czemu koszt takich rozmów telefonicznych ulega znacznemu ograniczeniu - rozmowy wewnątrz firmy (LAN) i z kooperantami (VPN) nie są wcale taryfikowane. Dzięki VoIP, w firmach składających się z dużej ilości oddziałów połączonych w sieci, rozległe rozmowy telefoniczne mogą być realizowane w całości w technologii pakietowej.

Funkcjonalność telefonii IP zwiększa się znacznie w porównaniu z telefonią tradycyjną dzięki możliwości dołączania na oddzielnych serwerach aplikacji zewnętrznych, takich jak poczta głosowa, rejestracja głosu, usługi call center, systemy zapowiedzi słownych IVR czy rozpoznawanie głosu.

Współpracujemy z wiodącymi firmami z Polski i wielkiej Brytanii oferując naszym klientom zarówno gotowe rozwiązania wiodących producentów systemów VoIP, jak i nasze autorskie projekty.

Nasza oferta skierowana jest do małych i średnich firm, które pragną usprawnić swoje działanie przez zastosowanie najnowocześniejszych technologii komunikacyjnych przy jednoczesnej redukcji kosztów połączeń telefonicznych.

  • Zobacz studium przypadku - Leyland SDM (Londyn, Wielka Brytania) - zastosowanie technologii VoIP. (link)

Powiadom znajomego o tej stronie

Modernizacja serwerów
Monitoring GPS

avastSoftechGdata Comarch ERP Optima iComarch 24 iFaktury 24 iBard 24 Comarch ERP Rozwiązania mobilne

© 2004 - 2016 Logic Net - Wszelkie prawa zastrzeżone.  Nasz adres: Logic Net Sp. z o.o. - Usługi informatyczne - ul. Libelta 62, 71-274 Szczecin