LOGOWANIE KLIENTA
E-mail:
 
Dzisiaj jest: data | czas
Szukaj:
Infolinia: 0801-003-312
Profesjonalna obsługa serwisowa dla Firm.
Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną, serwis sprzętu i oprogramowania. Serwis komputerowy na telefon. Zapraszamy firmy - Szczecin i okolice. Infolinia: 0801 003 312.
PAKIETY DLA FIRM

Comarch-ERP

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

wizytówka

usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie
serwis komputerowy; naprawa komputerów; serwis PC; drukarki; naprawa; kodernizacja
oprogramowanie dla firm; bezpieczeństwo; it
sieci; LAN; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; sieci komputerowe
serwery; hostingi; domeny; ssl
oprogramowanie; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; oprogramowanie dla firm
Słowniczek

Sortowanie po Z

FrazaDefinicja
zabezpieczenia W przypadku sieci zabezpieczenia są formą ochrony systemu komputerowego i znajdujących się w nim danych przed uszkodzeniem lub utratą. Są implementowane po to, aby tylko uprawnieni użytkownicy mogli uzyskać dostęp do udostępnionych plików... czytaj dalej »
zabezpieczenie wywołania zwrotnego Forma zabezpieczenia sieciowego, w której serwer dostępu zdalnego oddzwania do użytkownika pod wstępnie ustawiony numer po zainicjowaniu połączenia przez użytkownika i sprawdzeniu jego tożsamości... czytaj dalej »
zadanie drukowania Kod źródłowy zawierający zarówno dane przeznaczone do wydrukowania, jak i polecenia drukowania. Zadania drukowania są klasyfikowane zgodnie z typami danych na podstawie modyfikacji, jeżeli są one wprowadzane, które bufor musi zastosować do zadania,..... czytaj dalej »
zakres Zakres adresów IP, które mogą być wydzierżawione lub przypisane klientom DHCP przez usługę DHCP... czytaj dalej »
zakres multiemisji Zakres adresów IP grup multiemisji w zakresie adresów klasy D, które mogą być dzierżawione lub przypisywane klientom multiemisji DHCP przez protokół DHCP... czytaj dalej »
zakres wpływów W środowisku domeny jest to witryna, domena lub jednostka organizacyjna. W środowisku grupy roboczej jest to dysk lokalny... czytaj dalej »
zależność Zależność między dwoma zasobami, zgodnie z którą oba zasoby muszą być uruchomione w tej samej grupie i w tym samym węźle. Na przykład aplikacja jest zależna od dysków, które zawierają jej zasoby danych... czytaj dalej »
zapasowy serwer główny Autorytatywny serwer DNS strefy używany jako źródło podczas replikacji strefy do innych serwerów. Zapasowe serwery główne aktualizują swoje dane strefy tylko przez transfer danych strefy z innych serwerów DNS. Serwery tego typu nie mogą wykonywać..... czytaj dalej »
zapisywalny dysk CD Dysk kompaktowy, na który można nagrywać dane (CD-R) lub dysk kompaktowy, na którym można ponownie zapisywać dane (CD-RW). Dane można kopiować na taki dysk wielokrotnie. Dane znajdujące się na dyskach zapisywalnych można również kasować... czytaj dalej »
zapora Połączenie sprzętu i oprogramowania, które zapewnia system zabezpieczeń uniemożliwiający osobom nieupoważnionym uzyskanie dostępu z zewnątrz do sieci wewnętrznej lub sieci typu intranet. Zapory uniemożliwiają bezpośrednią komunikację między..... czytaj dalej »
zarejestrowany typ pliku Typy plików śledzone przez Rejestr systemowy i rozpoznawane przez programy zainstalowane na komputerze... czytaj dalej »
zarządzanie kolorami Proces uzyskiwania precyzyjnego, jednolitego koloru na różnych urządzeniach wejściowych i wyjściowych. System zarządzania kolorami (CMS) mapuje kolory między takimi urządzeniami, jak skanery, monitory i drukarki, transformuje kolory z jednej..... czytaj dalej »
zarządzanie przepustowością podsieci (SBM) Standard opracowany przez organizację IETF, który umożliwia kontrolę administracyjną na poziomie podsieci... czytaj dalej »
zasady Mechanizm służący do automatycznego konfigurowania ustawień pulpitu zdefiniowanych przez administratora. W zależności od kontekstu termin ten może dotyczyć zasad grupy, zasad systemowych systemu Windows NT 4.0 lub określonego ustawienia w obiekcie..... czytaj dalej »
zasady replikacji Reguły określające, w jaki sposób i kiedy wykonywana jest replikacja... czytaj dalej »
zasilacz awaryjny (UPS) Urządzenie podłączone między komputerem i źródłem zasilania, które gwarantuje ciągłość zasilania elektrycznego. Urządzenia UPS wykorzystują baterie, aby zapewnić zasilanie komputera przez określony czas po wystąpieniu awarii zasilania...... czytaj dalej »
zasób Ogólnie mówiąc, jest to dowolna część systemu komputerowego lub sieci, taka jak dysk, drukarka lub pamięć, która może być przydzielona do uruchomionego programu lub procesu. W Menedżerze urządzeń zasób jest dowolnym z czterech składników..... czytaj dalej »
zasób udostępniony Dowolne urządzenie, dane lub program używany przez kilka innych urządzeń lub programów. W systemie Windows zasobem udostępnionym jest dowolny zasób, z którego mogą korzystać użytkownicy sieciowi, taki jak folder, plik, drukarka lub nazwany potok...... czytaj dalej »
zdalne administrowanie Zarządzanie komputerem przez administratora pracującego na innym komputerze, połączonym z zarządzanym komputerem za pośrednictwem sieci... czytaj dalej »
zdarzenie Każde ważne zdarzenie w systemie lub aplikacji, o którym należy powiadomić użytkowników lub dodać wpis do dziennika... czytaj dalej »
zestaw kopii zapasowych Kolekcja plików, folderów i innych danych, w przypadku których wykonano kopię zapasową przechowywaną w pliku albo na jednej lub kilku taśmach... czytaj dalej »
zestaw replik Jeden lub kilka udostępnionych folderów biorących udział w replikacji... czytaj dalej »
Modernizacja serwerów
Monitoring GPS

avastSoftechGdata Comarch ERP Optima iComarch 24 iFaktury 24 iBard 24 Comarch ERP Rozwiązania mobilne

© 2004 - 2016 Logic Net - Wszelkie prawa zastrzeżone.  Nasz adres: Logic Net Sp. z o.o. - Usługi informatyczne - ul. Libelta 62, 71-274 Szczecin