LOGOWANIE KLIENTA
E-mail:
 
Dzisiaj jest: data | czas
Szukaj:
Infolinia: 0801-003-312
Profesjonalna obsługa serwisowa dla Firm.
Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną, serwis sprzętu i oprogramowania. Serwis komputerowy na telefon. Zapraszamy firmy - Szczecin i okolice. Infolinia: 0801 003 312.
PAKIETY DLA FIRM

Comarch-ERP

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

wizytówka

usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie
serwis komputerowy; naprawa komputerów; serwis PC; drukarki; naprawa; kodernizacja
oprogramowanie dla firm; bezpieczeństwo; it
sieci; LAN; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; sieci komputerowe
serwery; hostingi; domeny; ssl
oprogramowanie; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; oprogramowanie dla firm
Słowniczek

Sortowanie po U

FrazaDefinicja
uaktualnienie kroczące Proces uaktualniania kolejnych węzłów klastra. W tym samym czasie pozostałe węzły nadal udostępniają usługę... czytaj dalej »
udostępnianie Udostępnianie zasobów, takich jak foldery i drukarki innym użytkownikom... czytaj dalej »
układ klawiatury Układ uwzględniający znaki i symbole specjalne używane w różnych językach. Układy klawiatury określają, jakie znaki są wyświetlane po naciśnięciu klawiszy na klawiaturze. Po zmianie układu klawiatury znaki wyświetlane na ekranie mogą..... czytaj dalej »
UNIX Zaawansowany, wielozadaniowy, umożliwiający obsługę wielu użytkowników system operacyjny opracowany w roku 1969 w firmie AT.. czytaj dalej »
uprawnienia Zasada skojarzona z obiektem w celu określenia, którzy użytkownicy i w jaki sposób mogą uzyskać do niego dostęp. Uprawnienia są udzielane lub odbierane przez właściciela obiektu. .. czytaj dalej »
uprawnienia drukarek Uprawnienia określające typ dostępu użytkownika lub grupy do drukarki. Uprawnienia dotyczące drukarki są następujące: Drukuj, Zarządzaj drukarkami i Zarządzaj dokumentami... czytaj dalej »
uprawnienia dziedziczone Uprawnienia dotyczące obiektu, które są automatycznie dziedziczone od obiektu nadrzędnego. Uprawnienia dziedziczone nie mogą być modyfikowane... czytaj dalej »
uprawnienia jawne Uprawnienia dotyczące obiektu, które są automatycznie przypisywane podczas jego tworzenia albo przypisywane lub zmieniane w określony sposób przez właściciela obiektu... czytaj dalej »
urząd główny Urząd certyfikacji znajdujący się na najwyższym poziomie w hierarchii certyfikacji. Główny urząd certyfikacji wystawia certyfikat, który sam podpisuje. Jest również nazywany głównym wystawcą certyfikatu... czytaj dalej »
urządzenie Dowolny sprzęt, który można podłączyć do sieci lub komputera, na przykład komputer, drukarka, joystick, karta adaptora, karta modemu lub dowolne inne wyposażenie peryferyjne. Do działania w systemie Windows urządzenia zazwyczaj wymagają..... czytaj dalej »
urządzenie peryferyjne Podłączone do komputera urządzenie, którego działaniem steruje mikroprocesor, na przykład stacja dysków, drukarka, modem lub joystick... czytaj dalej »
ustawianie Stosowanie wprowadzonych zmian bez zamykania okna dialogowego... czytaj dalej »
ustawienia komunikacyjne Parametry operacyjne, takie jak liczba bitów na sekundę (b/s) i typ modemu, dotyczące portów szeregowych komputera... czytaj dalej »
uszkodzony Stan zasobu lub węzła w klastrze. Zasób lub węzeł jest uszkodzony po nieudanej próbie przełączenia do trybu online... czytaj dalej »
usługa Program, procedura lub proces, który wykonuje określone funkcje systemowe, obsługując inne programy, zwłaszcza na niskim poziomie (zbliżonym do poziomu sprzętowego). Usługi udostępniane za pośrednictwem sieci mogą być publikowane w usłudze Active..... czytaj dalej »
usługa katalogowa Źródło informacji o katalogu oraz usługa, która je udostępnia i pozwala wykorzystać. Usługa katalogowa pozwala użytkownikowi znaleźć dany obiekt na podstawie jednego z jego atrybutów. .. czytaj dalej »
usługa tekstowa Program pozwalający użytkownikowi wprowadzać lub edytować tekst. Do usług tekstowych należą układy klawiatury, programy do rozpoznawania mowy i pisma odręcznego oraz edytory IME. Edytory IME służą do wprowadzania za pomocą klawiatury znaków..... czytaj dalej »
uwierzytelnianie Proces sprawdzania wiarygodności informacji dotyczących obiektu lub osoby. Na przykład może to być potwierdzanie źródła i integralności informacji, sprawdzanie podpisu cyfrowego albo identyfikowanie użytkownika lub komputera... czytaj dalej »
uzgadnianie Seria sygnałów służących do potwierdzenia, że komputery lub inne urządzenia mogą komunikować się między sobą. Uzgadnianie sprzętowe jest wymianą sygnałów przez określone przewody (inne niż przewody służące do przesyłania danych), podczas..... czytaj dalej »
Użytkownicy Specjalna grupa obejmująca wszystkich użytkowników, którzy mają uprawnienia użytkowników na serwerze. Jeśli użytkownik systemu Macintosh przyznaje uprawnienia każdemu, to są one udzielane gościom i użytkownikom należącym do tej grupy... czytaj dalej »
użytkownik Osoba używająca komputera. Jeśli komputer jest podłączony do sieci, to użytkownik może uzyskiwać dostęp zarówno do programów i plików na danym komputerze, jak i do programów i plików znajdujących się w sieci (zależnie od określonych przez..... czytaj dalej »
użytkownik domyślny Profil służący będący podstawą wszystkich profilów użytkownika. Początkowo każdy profil użytkownika jest kopią domyślnego profilu użytkownika. .. czytaj dalej »
użytkownik lokalny Osoba korzystająca z komputera niepodłączonego do sieci. Użytkownikiem lokalnym jest najczęściej ktoś, kto używa komputera w domu. .. czytaj dalej »
Modernizacja serwerów
Monitoring GPS

avastSoftechGdata Comarch ERP Optima iComarch 24 iFaktury 24 iBard 24 Comarch ERP Rozwiązania mobilne

© 2004 - 2016 Logic Net - Wszelkie prawa zastrzeżone.  Nasz adres: Logic Net Sp. z o.o. - Usługi informatyczne - ul. Libelta 62, 71-274 Szczecin