LOGOWANIE KLIENTA
E-mail:
 
Dzisiaj jest: data | czas
Szukaj:
Infolinia: 0801-003-312
Profesjonalna obsługa serwisowa dla Firm.
Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną, serwis sprzętu i oprogramowania. Serwis komputerowy na telefon. Zapraszamy firmy - Szczecin i okolice. Infolinia: 0801 003 312.
PAKIETY DLA FIRM

Comarch-ERP

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

wizytówka

usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie
serwis komputerowy; naprawa komputerów; serwis PC; drukarki; naprawa; kodernizacja
oprogramowanie dla firm; bezpieczeństwo; it
sieci; LAN; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; sieci komputerowe
serwery; hostingi; domeny; ssl
oprogramowanie; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; oprogramowanie dla firm
Słowniczek

Sortowanie po S

FrazaDefinicja
serwer Mówiąc ogólnie, jest to komputer udostępniający zasoby użytkownikom sieciowym... czytaj dalej »
serwer DHCP Komputer, na którym uruchomiono usługę DHCP firmy Microsoft oferującą dynamiczną konfigurację adresów IP i pokrewnych informacji dotyczących klientów obsługujących protokół DHCP... czytaj dalej »
serwer główny Autorytatywny serwer DNS dla strefy. W zależności od sposobu uzyskiwania danych ze stref wyróżnia się dwa typy serwerów głównych (podstawowe lub zapasowe)... czytaj dalej »
serwer sieci Web Komputer obsługiwany przez administratora systemu lub usługodawcę internetowego (ISP), który odpowiada na żądania przesyłane przez przeglądarki użytkowników... czytaj dalej »
sesja Połączenie logiczne utworzone między dwoma hostami w celu wymiany danych. Zazwyczaj dane są wysyłane sekwencyjnie i są używane potwierdzenia, co zapewnia niezawodność wysyłania. W kontekście równoważenia obciążenia związanego z ruchem..... czytaj dalej »
skalowalność Miara możliwości rozbudowy komputera, usługi lub aplikacji zgodna z rosnącymi wymaganiami dotyczącymi wydajności. W przypadku klastrów serwera skalowalność określa możliwość stopniowego dodawania jednego lub kilku systemów do istniejącego..... czytaj dalej »
skrypt Rodzaj programu zawierający zestaw instrukcji przeznaczonych dla aplikacji lub programu narzędziowego. Instrukcje zawarte w skrypcie są zwykle zapisywane przy użyciu składni i reguł aplikacji lub programu narzędziowego oraz prostych struktur..... czytaj dalej »
software Oprogramowanie... czytaj dalej »
sprzęt Fizyczne składniki systemu komputerowego obejmujące wszelkie wyposażenie peryferyjne, takie jak drukarki, modemy i myszy... czytaj dalej »
stacja dokująca Jednostka, w której mocowany jest komputer przenośny, zawierająca łącze zasilania, gniazda rozszerzeń i łącza przeznaczone dla urządzeń peryferyjnych, takich jak monitor, drukarka, pełnowymiarowa klawiatura i mysz. Stacja dokująca umożliwia..... czytaj dalej »
stan wstrzymania Stan, w którym komputer pobiera mniej energii niż w czasie bezczynności, ale pozostaje w gotowości do natychmiastowego użycia. Gdy komputer przechodzi w stan wstrzymania, informacje znajdujące się w jego pamięci nie są zapisywane na dysku twardym...... czytaj dalej »
standardy modulacji Protokoły określające sposób, w jaki modemy konwertują dane cyfrowe na sygnały analogowe, które mogą być transmitowane przez linie telefoniczne. Początkowo firma Bell opracowała standardy modulacji używane w Stanach Zjednoczonych, a organizacja..... czytaj dalej »
statyczne okno dialogowe Oparte na skrypcie okno dialogowe między komputerem klienckim i urządzeniem pośredniczącym. Ten rodzaj okna dialogowego nie wymaga od użytkownika odpowiedzi... czytaj dalej »
strona W systemach pamięci wirtualnych jest to jednostka danych przenoszona do pamięci RAM zazwyczaj z dysku twardego, gdy w pamięci nie znajduje się jeszcze żądany element danych... czytaj dalej »
system nazw domen (DNS) Hierarchiczna, rozpowszechniana baza danych zawierająca mapowania nazw domen DNS do różnych typów danych, na przykład adresów IP. System DNS pozwala lokalizować komputery i usługi na podstawie przyjaznych nazw, a także umożliwia wyszukiwanie w bazie..... czytaj dalej »
system plików NTFS Zaawansowany system plików zapewniający wydajność, bezpieczeństwo, niezawodność i zaawansowane funkcje niespotykane w żadnej wersji systemu FAT. Na przykład dzięki standardowemu rejestrowaniu transakcji i technikom odzyskiwania danych system NTFS..... czytaj dalej »
SYSVOL Udostępniony katalog służący do przechowywania należącej do serwera kopii publicznych plików domeny, które są replikowane między wszystkimi kontrolerami w domenie... czytaj dalej »
szybkość transmisji Szybkość, z jaką komunikuje się modem. Szybkość transmisji określa, ile razy zmienia się stan sygnału na linii. Ta liczba jest równa liczbie bitów na sekundę tylko wówczas, gdy każdy sygnał odpowiada jednemu bitowi przekazywanych danych. Modemy..... czytaj dalej »
Modernizacja serwerów
Monitoring GPS

avastSoftechGdata Comarch ERP Optima iComarch 24 iFaktury 24 iBard 24 Comarch ERP Rozwiązania mobilne

© 2004 - 2016 Logic Net - Wszelkie prawa zastrzeżone.  Nasz adres: Logic Net Sp. z o.o. - Usługi informatyczne - ul. Libelta 62, 71-274 Szczecin