LOGOWANIE KLIENTA
E-mail:
 
Dzisiaj jest: data | czas
Szukaj:
Infolinia: 0801-003-312
Profesjonalna obsługa serwisowa dla Firm.
Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną, serwis sprzętu i oprogramowania. Serwis komputerowy na telefon. Zapraszamy firmy - Szczecin i okolice. Infolinia: 0801 003 312.
PAKIETY DLA FIRM

Comarch-ERP

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

wizytówka

usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie
serwis komputerowy; naprawa komputerów; serwis PC; drukarki; naprawa; kodernizacja
oprogramowanie dla firm; bezpieczeństwo; it
sieci; LAN; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; sieci komputerowe
serwery; hostingi; domeny; ssl
oprogramowanie; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; oprogramowanie dla firm
Słowniczek

Sortowanie po R

FrazaDefinicja
region Ciągłe bloki służące do magazynowania danych na dysku... czytaj dalej »
reguła portu W przypadku oprogramowania do równoważenia obciążenia sieci jest to stosowany do zakresu portów zestaw parametrów konfiguracyjnych określających tryb filtrowania... czytaj dalej »
rejestr Magazyn bazy danych przeznaczony dla informacji dotyczących konfiguracji komputera... czytaj dalej »
rejestrowanie zdarzeń Proces rejestrowania wpisu inspekcji w dzienniku inspekcji po wystąpieniu określonego zdarzenia, takiego jak uruchomienie lub zatrzymanie usługi, zalogowanie lub wylogowanie użytkowników lub udostępnienie zasobów. Można użyć Podglądu zdarzeń do..... czytaj dalej »
replika Folder w zestawie replik... czytaj dalej »
replikacja Proces kopiowania danych z magazynu danych lub systemu plików do wielu komputerów w celu zsynchronizowania danych. Usługa Active Directory zapewnia replikację wielu wzorców danych katalogu między wszystkimi kontrolerami domen w danej domenie. Repliki..... czytaj dalej »
rezerwacja Określony adres IP w zakresie na stałe zarezerwowanym dla dzierżawy określonego klienta DHCP. Rezerwacje klienckie są zapisywane w bazie danych DHCP przy użyciu Menedżera usługi DHCP na podstawie unikatowego identyfikatora urządzenia klienckiego..... czytaj dalej »
ROM Skrót angielskiego określenia Read-Only Memory (pamięć tylko do odczytu). Jest to układ półprzewodnikowy, w którym kod i dane są trwale instalowane w procesie produkcji. Pamięć ROM zawiera instrukcje lub dane, które mogą być odczytywane, ale nie..... czytaj dalej »
ROM Skrót angielskiego określenia Read-Only Memory (pamięć tylko do odczytu). Jest to układ półprzewodnikowy, w którym kod i dane są trwale instalowane w procesie produkcji. Pamięć ROM zawiera instrukcje lub dane, które mogą być odczytywane, ale nie..... czytaj dalej »
router W środowisku Windows jest to urządzenie, które ułatwia sieciom LAN i WAN współdziałanie i łączność oraz może łączyć sieci LAN o różnych topologiach sieciowych (takie jak Ethernet i Token Ring). Routery dopasowują nagłówki pakietów do..... czytaj dalej »
routing Proces przesyłania pakietu z hosta źródłowego do hosta docelowego za pośrednictwem sieci... czytaj dalej »
równoważenie obciążenia Technika używana przez usługę Klastrowanie systemu Windows do skalowania wydajności programu opartego na serwerze (takim jak serwer sieci Web) przez dystrybucję żądań klienckich do wielu serwerów w klastrze. Poszczególne hosty mogą procentowo..... czytaj dalej »
rozdzielczość ekranu Ustawienie określające mierzoną w pikselach ilość informacji wyświetlanych na ekranie. W przypadku zastosowania niskiej rozdzielczości, takiej jak 640 x 480, elementy na ekranie są duże, a obszar ekranu jest niewielki. W przypadku zastosowania..... czytaj dalej »
rozpoznawanie nazw Proces przekształcania przez oprogramowanie nazw przyjaznych dla użytkowników w numeryczne adresy IP, które są trudne do zrozumienia, ale niezbędne do komunikacji przy użyciu protokołów TCP/IP. Rozpoznawanie nazw może być udostępniane przez..... czytaj dalej »
rozruch Proces uruchamiania lub resetowania komputera. Podczas włączania komputera po raz pierwszy (tzw. zimny rozruch) lub resetowania go (tzw. gorący rozruch) uruchamiane jest oprogramowanie, które ładuje i uruchamia system operacyjny komputera, przygotowując..... czytaj dalej »
Modernizacja serwerów
Monitoring GPS

avastSoftechGdata Comarch ERP Optima iComarch 24 iFaktury 24 iBard 24 Comarch ERP Rozwiązania mobilne

© 2004 - 2016 Logic Net - Wszelkie prawa zastrzeżone.  Nasz adres: Logic Net Sp. z o.o. - Usługi informatyczne - ul. Libelta 62, 71-274 Szczecin