LOGOWANIE KLIENTA
E-mail:
 
Dzisiaj jest: data | czas
Szukaj:
Infolinia: 0801-003-312
Profesjonalna obsługa serwisowa dla Firm.
Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną, serwis sprzętu i oprogramowania. Serwis komputerowy na telefon. Zapraszamy firmy - Szczecin i okolice. Infolinia: 0801 003 312.
PAKIETY DLA FIRM

Comarch-ERP

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

wizytówka

usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie
serwis komputerowy; naprawa komputerów; serwis PC; drukarki; naprawa; kodernizacja
oprogramowanie dla firm; bezpieczeństwo; it
sieci; LAN; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; sieci komputerowe
serwery; hostingi; domeny; ssl
oprogramowanie; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; oprogramowanie dla firm
Słowniczek

Sortowanie po O

FrazaDefinicja
obiekt Pewna całość, na przykład plik, folder, folder udostępniony, drukarka lub obiekt usługi Active Directory, opisana przez oddzielny, nazwany zestaw atrybutów. Na przykład atrybuty obiektu Plik to: nazwa, lokalizacja i rozmiar, a atrybuty obiektu..... czytaj dalej »
obiekt główny zabezpieczeń Posiadacz konta, któremu automatycznie przypisywany jest identyfikator zabezpieczeń umożliwiający uzyskanie dostępu do zasobów. Głównym obiektem zabezpieczeń może być użytkownik, grupa lub komputer... czytaj dalej »
obiekt kontenerowy Obiekt, który pod względem logicznym może zawierać inne obiekty. Na przykład folder jest obiektem kontenerowym... czytaj dalej »
obowiązkowy profil użytkownika Profil, który nie jest aktualizowany po wylogowaniu się użytkownika. Profil jest pobierany do komputera użytkownika zawsze podczas logowania, jest tworzony przez administratora i przypisywany do jednego lub kilku użytkowników w celu utworzenia spójnych..... czytaj dalej »
oddokowywanie Odłączanie komputera przenośnego lub laptopa od stacji dokującej... czytaj dalej »
offline Stan, w którym składnik klastra jest oznaczony jako niedostępny. Węzeł w stanie offline jest nieaktywny lub nie jest uruchomiony. Do trybu offline można również przełączyć zasoby i grupy... czytaj dalej »
okno dialogowe Okno pomocnicze zawierające przyciski i różnego rodzaju opcje, które umożliwiają wykonanie określonego polecenia lub zadania... czytaj dalej »
OLE Sposób przesyłania informacji między programami i jej współużytkowania polegający na wklejeniu informacji utworzonych w jednej aplikacji do dokumentu utworzonego w innej aplikacji, takiego jak arkusz kalkulacyjny lub plik edytora tekstu... czytaj dalej »
online Stan, w którym składnik klastra jest oznaczony jako dostępny. Węzeł, który znajduje się w stanie online, jest aktywnym elementem klastra, a także może być właścicielem grup i mogą być w nim uruchamiane grupy. Taki węzeł może przyjmować..... czytaj dalej »
opcja DHCP Parametry konfiguracji adresów, które usługa DHCP przypisuje klientom. Większość opcji DHCP została wstępnie skonfigurowana na podstawie opcjonalnych parametrów zdefiniowanych w dokumencie Request For Comment (RFC) 1542, mimo że rozszerzone opcje..... czytaj dalej »
opcje renderowania W przypadku zarządzania kolorami jest to podejście używane do mapowania kolorów określonych w pliku obrazu na gamę kolorów monitora lub drukarki. Gama kolorów to zakres kolorów, który można osiągnąć na danym urządzeniu... czytaj dalej »
operator kopii zapasowych Typ lokalnej lub globalnej grupy, która zawiera prawa użytkownika potrzebne do wykonywania kopii zapasowych oraz przywracania plików i folderów. Członkowie grupy Operatorzy kopii zapasowych mogą wykonywać kopie zapasowe oraz przywracać pliki i foldery..... czytaj dalej »
Modernizacja serwerów
Monitoring GPS

avastSoftechGdata Comarch ERP Optima iComarch 24 iFaktury 24 iBard 24 Comarch ERP Rozwiązania mobilne

© 2004 - 2016 Logic Net - Wszelkie prawa zastrzeżone.  Nasz adres: Logic Net Sp. z o.o. - Usługi informatyczne - ul. Libelta 62, 71-274 Szczecin