LOGOWANIE KLIENTA
E-mail:
 
Dzisiaj jest: data | czas
Szukaj:
Infolinia: 0801-003-312
Profesjonalna obsługa serwisowa dla Firm.
Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną, serwis sprzętu i oprogramowania. Serwis komputerowy na telefon. Zapraszamy firmy - Szczecin i okolice. Infolinia: 0801 003 312.
PAKIETY DLA FIRM

Comarch-ERP

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

wizytówka

usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie
serwis komputerowy; naprawa komputerów; serwis PC; drukarki; naprawa; kodernizacja
oprogramowanie dla firm; bezpieczeństwo; it
sieci; LAN; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; sieci komputerowe
serwery; hostingi; domeny; ssl
oprogramowanie; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; oprogramowanie dla firm
Słowniczek

Sortowanie po N

FrazaDefinicja
nagłówek pakietu W przypadku komunikacji protokołów sieciowych jest to specjalnie zarezerwowane pole zawierające zdefiniowaną liczbę bitów, dołączane z przodu pakietu i służące do przenoszenia informacji kontrolnych. Po dotarciu pakietu do miejsca docelowego pole..... czytaj dalej »
narzędzia zarządzania i monitorowania Składniki oprogramowania, do których należą narzędzia służące do zarządzania siecią i monitorowania sieci oraz usługi obsługujące wybieranie numerów klienckich i aktualizowanie klienckich książek adresowych. Do tego oprogramowania zalicza się..... czytaj dalej »
nasycenie W kontekście zarządzania kolorami nasycenie oznacza czystość odcienia koloru i zmienia się od koloru szarego do czystego odcienia... czytaj dalej »
nazwa Identyfikator komputera w sieci... czytaj dalej »
nazwa domeny Nazwa domeny nadawana przez administratora kolekcji komputerów połączonych w sieć i współużytkujących wspólny katalog. Nazwy domen są częścią struktury systemu nazw domen (DNS) i składają się z sekwencji etykiet nazw oddzielonych kropkami... czytaj dalej »
nazwa długa Nazwa folderu lub pliku dłuższa niż nazwa pliku zgodna ze standardem 8.3 systemu plików FAT (nie więcej niż osiem znaków, a następnie kropka i rozszerzenie nazwy zawierające nie więcej niż trzy znaki). W tej wersji systemu Windows obsługiwane są..... czytaj dalej »
nazwa główna zabezpieczeń Nazwa, która w unikatowy sposób identyfikuje użytkownika, grupę lub komputer w pojedynczej domenie. Unikatowość nazwy może być niekiedy ograniczona tylko do danej domeny... czytaj dalej »
nazwa hosta Nazwa DNS urządzenia w sieci. Nazwy tego typu są używane do lokalizowania komputerów w sieci. Aby można było odnaleźć określony komputer, odpowiednia nazwa hosta musi pojawić się w pliku Hosts lub być znana serwerowi DNS. W przypadku większości..... czytaj dalej »
nazwa obszaru Identyfikujący prefiks lub sufiks dołączany do nazwy użytkownika w celu umożliwienia prawidłowego wykonania routingu i uwierzytelniania podczas procesu logowania zdalnego... czytaj dalej »
newsletter Elektroniczna forma biuletynu – czasopisma rozsyłanego za pomocą poczty elektronicznej do prenumeratorów... czytaj dalej »
niestandardowy typ pliku Zazwyczaj pliki z rozszerzeniami, które zostały utworzone dla specjalnych typów plików. Niestandardowe typy plików nie są śledzone przez rejestr systemowy... czytaj dalej »
nośnik danych Element sprzętowy służący do przechowywania i/lub przenoszenia danych komputerowych. Nośnikiem danych jest więc np. pamięć RAM, dysk twardy, CD-ROM, dyskietka magnetyczna. .. czytaj dalej »
nośnik sieciowy Typ przewodów fizycznych i protokołów niższej warstwy używanych do transmitowania i odbierania pakietów, na przykład w sieciach Ethernet, FDDI i Token Ring... czytaj dalej »
NTLM Pakiet zabezpieczeń, który zapewnia uwierzytelnianie między klientami i serwerami. .. czytaj dalej »
NWLink Implementacja protokołu IPX (Internetwork Packet Exchange), SPX (Sequenced Packet Exchang) i NetBIOS używana w sieciach Novell. Protokół NWLink to standardowy protokół sieciowy, który obsługuje routing i może obsługiwać aplikacje typu klient/serwer..... czytaj dalej »
Modernizacja serwerów
Monitoring GPS

avastSoftechGdata Comarch ERP Optima iComarch 24 iFaktury 24 iBard 24 Comarch ERP Rozwiązania mobilne

© 2004 - 2016 Logic Net - Wszelkie prawa zastrzeżone.  Nasz adres: Logic Net Sp. z o.o. - Usługi informatyczne - ul. Libelta 62, 71-274 Szczecin