LOGOWANIE KLIENTA
E-mail:
 
Dzisiaj jest: data | czas
Szukaj:
Infolinia: 0801-003-312
Profesjonalna obsługa serwisowa dla Firm.
Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną, serwis sprzętu i oprogramowania. Serwis komputerowy na telefon. Zapraszamy firmy - Szczecin i okolice. Infolinia: 0801 003 312.
PAKIETY DLA FIRM

Comarch-ERP

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

wizytówka

usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie
serwis komputerowy; naprawa komputerów; serwis PC; drukarki; naprawa; kodernizacja
oprogramowanie dla firm; bezpieczeństwo; it
sieci; LAN; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; sieci komputerowe
serwery; hostingi; domeny; ssl
oprogramowanie; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; oprogramowanie dla firm
Słowniczek

Sortowanie po M

FrazaDefinicja
magazyn certyfikatów Zazwyczaj stały magazyn, w którym przechowywane są certyfikaty, listy odwołanych certyfikatów i listy zaufanych certyfikatów... czytaj dalej »
maksymalizacja Powiększenie okna do największego rozmiaru przez kliknięcie przycisku Maksymalizuj (po prawej stronie paska tytułu) lub naciśnięcie klawiszy ALT SPACJA, a następnie klawisza X... czytaj dalej »
mapowanie Translacja jednej wartości na inną. W systemach pamięci wirtualnej komputer może mapować adres wirtualny na adres fizyczny... czytaj dalej »
maska podsieci Maski podsieci są 32-bitowymi wartościami umożliwiającymi odbiorcy pakietów IP rozróżnienie identyfikatora sieci i identyfikatora hosta adresu IP. Zwykle maski podsieci korzystają z formatu 255.x.x.x... czytaj dalej »
mediator W przypadku sterowania procesami jest to proces używany do zachowywania informacji w wypadku zatrzymania lub uruchomienia usługi. .. czytaj dalej »
megapiksel Wielkość opisująca liczbę elementarnych punktów obrazu (pikseli). Przedrostek mega- oznacza milion, a zatem megapiksel to jeden milion pikseli. Miarę tę wykorzystuje się powszechnie do określania rozdzielczości przetworników obrazu w cyfrowych..... czytaj dalej »
menedżer plików Program, którego zadaniem jest ułatwienie pracy z plikami i katalogami. Za jego pomocą użytkownik dokonuje m.in. operacji kopiowania, zmieniania nazw, kasowania, przenoszenia. Systemy operacyjne GUI zawierają wbudowane menedżery plików, np. w Windows..... czytaj dalej »
menedżer urządzeń Narzędzie administracyjne, które może być wykorzystywane do zarządzania urządzeniami na komputerze. Korzystając z Menedżera urządzeń, można przeglądać i zmieniać właściwości urządzeń, aktualizować ich sterowniki, konfigurować ustawienia i..... czytaj dalej »
menedżer zadań Narzędzie udostępniające informacje dotyczące programów i procesów uruchomionych na komputerze. Korzystając z Menedżera zadań, można zakończyć lub uruchomić program, zakończyć proces i wyświetlić dynamiczny przegląd wydajności komputera... czytaj dalej »
miejsce sieciowe Folder na serwerze sieci Web. Pliki i foldery na serwerach sieci Web można przeglądać, tak jak pliki i foldery na serwerach sieciowych. Plik zapisywany w miejscu sieciowym jest jednak zapisywany na serwerze sieci Web, a nie na dysku twardym komputera...... czytaj dalej »
miniatura Miniaturowa wersja obrazu, która jest często używana do szybkiego przeglądania wielu obrazów... czytaj dalej »
minimalizacja Zmniejszenie okna do wielkości przycisku na pasku zadań przez kliknięcie przycisku Minimalizuj (po prawej stronie paska tytułu) lub naciśnięcie klawiszy ALT SPACJA, a następnie klawisza N... czytaj dalej »
modem Urządzenie umożliwiające przesyłanie i odbieranie informacji z komputera poprzez linię telefoniczną. Modem transmitujący przetwarza cyfrowe dane z komputera na sygnały analogowe, które mogą być przenoszone przez linię telefoniczną. Modem..... czytaj dalej »
moduł pamięci Pamięć RAM komputera, w odróżnieniu np. od pamięci kart graficznych, sprzedawana jest nie jako oddzielne układy scalone, lecz w postaci specjalnych modułów pamięci. Każdy taki moduł to płytka drukowana z przylutowanymi na niej wieloma kośćmi..... czytaj dalej »
multiemisja Dane przesyłane siecią do zestawu hostów należących do tej samej grupy multiemisji... czytaj dalej »
Modernizacja serwerów
Własny pakiet

avastSoftechGdata Comarch ERP Optima iComarch 24 iFaktury 24 iBard 24 Comarch ERP Rozwiązania mobilne

© 2004 - 2016 Logic Net - Wszelkie prawa zastrzeżone.  Nasz adres: Logic Net Sp. z o.o. - Usługi informatyczne - ul. Libelta 62, 71-274 Szczecin