LOGOWANIE KLIENTA
E-mail:
 
Dzisiaj jest: data | czas
Szukaj:
Infolinia: 0801-003-312
Profesjonalna obsługa serwisowa dla Firm.
Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną, serwis sprzętu i oprogramowania. Serwis komputerowy na telefon. Zapraszamy firmy - Szczecin i okolice. Infolinia: 0801 003 312.
PAKIETY DLA FIRM

Comarch-ERP

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

wizytówka

usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie
serwis komputerowy; naprawa komputerów; serwis PC; drukarki; naprawa; kodernizacja
oprogramowanie dla firm; bezpieczeństwo; it
sieci; LAN; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; sieci komputerowe
serwery; hostingi; domeny; ssl
oprogramowanie; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; oprogramowanie dla firm
Słowniczek

Sortowanie po K

FrazaDefinicja
kabel modemu null Specjalne okablowanie, które eliminuje konieczność zastosowania modemu podczas komunikacji między dwoma komputerami na krótkich odległościach. Modem null emuluje komunikację modemową... czytaj dalej »
kanał Ścieżka lub łącze, przez które informacje niedotyczące sterowania są przesyłane między dwoma urządzeniami. Pojedyncze połączenie interfejsu BRI (Basic Rate Interface) ma, na przykład, pojedyncze połączenie fizyczne, ale dwa kanały służące..... czytaj dalej »
karta dedykowana Karta sieciowa, która w przypadku korzystania z wielu kart sieciowych w poszczególnych hostach klastra oprogramowania do równoważenia obciążenia sieci obsługuje ruch sieciowy niezwiązany z funkcjonowaniem klastra (z operacjami wykonywanymi przez..... czytaj dalej »
karta dźwiękowa Dodatkowe wyposażenie komputerów osobistych umożliwiające nagrywanie i odtwarzanie dźwięku... czytaj dalej »
karta graficzna Karta rozszerzeń, która odpowiada w komputerze za obraz wyświetlany przez monitor. Karty graficzne różnią się szybkością pracy, wielkością pamięci RAM, wyświetlaną rozdzielczością obrazu, liczbą dostępnych kolorów (głębią kolorów) oraz..... czytaj dalej »
karta inteligentna Urządzenie o wielkości karty kredytowej, które dzięki kodowi dostępu jest używane do uwierzytelniania opartego na certyfikatach i skróconej rejestracji w zrzeszeniu. Karty inteligentne zapewniają bezpieczne przechowywanie certyfikatów, kluczy..... czytaj dalej »
karta klastra W przypadku korzystania z wielu kart sieciowych w poszczególnych hostach klastra oprogramowania do równoważenia obciążenia sieci, jest to karta obsługująca ruch sieciowy związany z działaniem klastra (operacjami wykonywanymi przez wszystkie hosty..... czytaj dalej »
karta pamięci Karta rozszerzeń, która odpowiada w komputerze za obraz wyświetlany przez monitor. Karty graficzne różnią się szybkością pracy, wielkością pamięci RAM, wyświetlaną rozdzielczością obrazu, liczbą dostępnych kolorów (głębią kolorów) oraz..... czytaj dalej »
Karta PC Urządzenie wymienne o rozmiarze zbliżonym do rozmiaru karty kredytowej, które można podłączyć do gniazda PCMIA (Personal Computer Memory Card International Association) komputera przenośnego. Urządzeniami PCMCIA mogą być modemy, karty sieciowe i..... czytaj dalej »
karta sieciowa Urządzenie, które łączy komputer z siecią. Urządzenie to jest czasem nazywane kartą lub kartą interfejsu sieciowego... czytaj dalej »
katalog główny DFS Punkt początkowy w obszarze nazw systemu plików DFS. Termin „katalog główny" stosuje się często do obszaru nazw jako całości. Katalog główny zawiera mapowania do jednego lub większej liczby docelowych katalogów głównych, z których każdy..... czytaj dalej »
kategoria właścicieli W środowisku Macintosh jest to kategoria użytkowników, którym przyznano uprawnienia właściciela folderu lub woluminu systemu Macintosh... czytaj dalej »
klaster W przypadku magazynu danych jest to najmniejsza ilość miejsca na dysku, która może być przeznaczona do przechowywania pliku. Wszystkie systemy plików używane przez system Windows organizują przestrzeń na dyskach twardych na podstawie klastrów,..... czytaj dalej »
KlawiszeFiltru Funkcja klawiatury, która sprawia, że klawiatura ignoruje krótkie lub powtarzające się naciśnięcia klawiszy. Można także dostosować szybkość powtarzania regulującą szybkość reakcji naciśniętego i przytrzymanego klawisza... czytaj dalej »
KlawiszeMyszy Funkcja pozwalająca używać klawiatury numerycznej do przesuwania wskaźnika myszy, klikania, dwukrotnego klikania oraz przeciągania... czytaj dalej »
klient Dowolny komputer lub program nawiązujący połączenie z usługami lub żądający świadczenia usług od innego komputera lub programu. Termin „klient" może również odnosić się do oprogramowania, które pozwala komputerowi lub programowi nawiązać..... czytaj dalej »
klucz W przypadku Edytora rejestru jest to folder, który pojawia się w lewym okienku okna Edytora rejestru. Klucz może zawierać wpisy podkluczy i wartości. Na przykład Environment jest kluczem w folderze HKEY_CURRENT_USER. W przypadku zabezpieczeń IP (IPSec)..... czytaj dalej »
Modernizacja serwerów
Własny pakiet

avastSoftechGdata Comarch ERP Optima iComarch 24 iFaktury 24 iBard 24 Comarch ERP Rozwiązania mobilne

© 2004 - 2016 Logic Net - Wszelkie prawa zastrzeżone.  Nasz adres: Logic Net Sp. z o.o. - Usługi informatyczne - ul. Libelta 62, 71-274 Szczecin