LOGOWANIE KLIENTA
E-mail:
 
Dzisiaj jest: data | czas
Szukaj:
Infolinia: 0801-003-312
Profesjonalna obsługa serwisowa dla Firm.
Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną, serwis sprzętu i oprogramowania. Serwis komputerowy na telefon. Zapraszamy firmy - Szczecin i okolice. Infolinia: 0801 003 312.
PAKIETY DLA FIRM

Comarch-ERP

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

wizytówka

usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie
serwis komputerowy; naprawa komputerów; serwis PC; drukarki; naprawa; kodernizacja
oprogramowanie dla firm; bezpieczeństwo; it
sieci; LAN; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; sieci komputerowe
serwery; hostingi; domeny; ssl
oprogramowanie; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; oprogramowanie dla firm
Słowniczek

Sortowanie po H

FrazaDefinicja
hardware Sprzęt, np.: komputer, drukarka, skaner etc... czytaj dalej »
hasło Metoda zabezpieczania używana w celu ograniczenia nazw stosowanych do logowania do kont użytkowników oraz uzyskiwania dostępu do systemów komputerowych i zasobów. Hasło to ciąg znaków, który trzeba podać, aby została uwierzytelniona nazwa..... czytaj dalej »
hasło użytkownika Hasło przechowywane na każdym koncie użytkownika. Zazwyczaj każdy użytkownik ma unikatowe hasło i musi je podać podczas logowania się lub przy próbie uzyskania dostępu do serwera... czytaj dalej »
hibernacja Stan, w którym komputer zostaje wyłączony po zapisaniu wszystkich informacji z pamięci na dysku twardym. Po włączeniu komputera wszystkie programy i dokumenty, które były otwarte przed przejściem w stan hibernacji, zostaną przywrócone na pulpicie... czytaj dalej »
hierarchia certyfikacji Model zaufania do certyfikatów, w którym ścieżki certyfikacji są tworzone przez ustanowienie relacji nadrzędności/podrzędności między urzędami certyfikacji... czytaj dalej »
hiperłącze Kolorowy i podkreślony tekst lub grafika, których kliknięcie powoduje przejście do pliku, lokalizacji w pliku, strony HTML w sieci Web lub strony HTML w intranecie. Hiperłącza mogą również prowadzić do grup dyskusyjnych oraz witryn Gopher, Telnet i..... czytaj dalej »
histogram Wykres składający się z poziomych lub pionowych słupków, których szerokości lub wysokości reprezentują wartości określonych danych. .. czytaj dalej »
host Komputer systemu Windows, na którym uruchomiono program serwerowy lub usługę używaną przez sieć lub klientów zdalnych. W przypadku oprogramowania służącego do równoważenia obciążenia sieci (Network Load Balancing) klaster składa się z wielu..... czytaj dalej »
host domyślny Host o najwyższym priorytecie, dla którego aktualnie nie jest wykonywane polecenie drainstop. Po przywróceniu zbieżności host domyślny obsługuje cały ruch sieciowy portów TCP i UDP, które nie są objęte innymi regułami dotyczącymi wykorzystania..... czytaj dalej »
host zabezpieczeń Urządzenie uwierzytelniające, które sprawdza, czy wywołujący ze zdalnego komputera klienckiego jest upoważniony do nawiązywania połączenia z serwerem dostępu zdalnego. Urządzenie to stanowi dodatek do standardowego systemu Windows i zabezpieczeń..... czytaj dalej »
Modernizacja serwerów
Monitoring GPS

avastSoftechGdata Comarch ERP Optima iComarch 24 iFaktury 24 iBard 24 Comarch ERP Rozwiązania mobilne

© 2004 - 2016 Logic Net - Wszelkie prawa zastrzeżone.  Nasz adres: Logic Net Sp. z o.o. - Usługi informatyczne - ul. Libelta 62, 71-274 Szczecin