LOGOWANIE KLIENTA
E-mail:
 
Dzisiaj jest: data | czas
Szukaj:
Infolinia: 0801-003-312
Profesjonalna obsługa serwisowa dla Firm.
Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną, serwis sprzętu i oprogramowania. Serwis komputerowy na telefon. Zapraszamy firmy - Szczecin i okolice. Infolinia: 0801 003 312.
PAKIETY DLA FIRM

Comarch-ERP

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

wizytówka

usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie
serwis komputerowy; naprawa komputerów; serwis PC; drukarki; naprawa; kodernizacja
oprogramowanie dla firm; bezpieczeństwo; it
sieci; LAN; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; sieci komputerowe
serwery; hostingi; domeny; ssl
oprogramowanie; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; oprogramowanie dla firm
Słowniczek

Sortowanie po F

FrazaDefinicja
FAT32 System pochodzący od systemu plików wykorzystującego tablicę alokacji plików (FAT). System FAT32 obsługuje mniejsze rozmiary klastrów i większe woluminy niż system FAT, dlatego miejsce na woluminach systemu FAT32 jest przydzielane w bardziej..... czytaj dalej »
filtr Oprogramowanie Usługi indeksowania wyodrębniające z dokumentu zawartość i wartości właściwości w celu indeksowania. W kontekście zabezpieczeń IPSec jest to specyfikacja ruchu opartego na protokole IP, która umożliwia rozpoczęcie negocjacji..... czytaj dalej »
firewall Program lub sprzęt komputerowy, którego zadaniem jest filtrowanie ruchu internetowego... czytaj dalej »
FireWire Nowy standard izochronicznego, szybkiego portu szeregowego. Jego szybkość transmisji, w zależności od implementacji, wynosi od 100 do 800 Mbps. Jednym z jego zastosowań jest przyłączanie cyfrowych kamer wideo i odtwarzaczy DVD, chociaż podłączyć..... czytaj dalej »
folder Kontener na programy i pliki w graficznym interfejsie użytkownika, symbolizowany na ekranie za pomocą specjalnego elementu graficznego (ikony). Programy i dokumenty na dysku są organizowane w foldery, które mogą zawierać zarówno pliki, jak i dodatkowe..... czytaj dalej »
folder macierzysty Folder (zwykle znajdujący się na serwerze plików), który administratorzy mogą przypisywać pojedynczym użytkownikom lub grupom. Administratorzy wykorzystują foldery macierzyste do konsolidowania plików użytkowników na konkretnych serwerach plików,..... czytaj dalej »
folder udostępniony Folder na innym komputerze, który został udostępniony innym użytkownikom w sieci... czytaj dalej »
format Struktura pliku określająca sposób jego przechowywania, wyświetlania na ekranie lub drukowania. Format pliku jest zwykle wskazywany przez rozszerzenie. Na przykład rozszerzenie txt oznacza dokumenty tekstowe, a rozszerzenie doc dokumenty programu Word... czytaj dalej »
format transmisji Unicode numer 8 (UTF-8) Zestaw znaków dla protokołów, w których nie wystarcza zastosowanie zestawu znaków ASCII. Protokół UTF-8 zapewnia obsługę rozszerzonego zestawu znaków ASCII i translację kodu UCS-2, czyli 16-bitowego, międzynarodowego zestawu znaków Unicode. Kod..... czytaj dalej »
format wymiany danych protokołu LDAP (LDIF) Pliki zawierające instrukcje protokołu LDAP manipulujące informacjami katalogowymi. Polecenia protokołu LDAP zawarte w pliku LDIF można przed wykonaniem odczytać lub zmodyfikować, co pozwala na ich precyzyjne dostosowanie... czytaj dalej »
formatownie Przygotowanie nośnika danych (zwykle dyskietki magnetycznej lub dysku twardego) do zapisu i późniejszego odczytu danych. Niesformatowany dysk nie nadaje się do użytku. W czasie formatowania wszystkie informacje, które znajdowały się na dysku, zostają..... czytaj dalej »
formularz Specyfikacja charakterystyk fizycznych, takich jak rozmiar papieru (np. letter lub legal) i marginesy obszaru wydruku na papierze lub innym nośniku. Na przykład formularz Letter ma domyślnie ustawiony rozmiar papieru 21,59 cm na 27,94 cm i nie ma..... czytaj dalej »
FORTEZZA Rodzina produktów zabezpieczających obejmująca karty PCMCIA, zgodne urządzenia korzystające z portu szeregowego, karty kombinacji (takie jak FORTEZZA/Modem i FORTEZZA/Ethernet), płyty serwerowe i inne produkty. FORTEZZA jest zastrzeżonym znakiem..... czytaj dalej »
fragmentacja Rozproszenie części tego samego pliku dyskowego w różnych obszarach dysku. Fragmentacja występuje po usunięciu z dysku jednych, a dodaniu innych plików. Jest ona powodem spowolnienia dostępu do dysku i zmniejszenia ogólnej wydajności operacji..... czytaj dalej »
Modernizacja serwerów
Monitoring GPS

avastSoftechGdata Comarch ERP Optima iComarch 24 iFaktury 24 iBard 24 Comarch ERP Rozwiązania mobilne

© 2004 - 2016 Logic Net - Wszelkie prawa zastrzeżone.  Nasz adres: Logic Net Sp. z o.o. - Usługi informatyczne - ul. Libelta 62, 71-274 Szczecin