LOGOWANIE KLIENTA
E-mail:
 
Dzisiaj jest: data | czas
Szukaj:
Infolinia: 0801-003-312
Profesjonalna obsługa serwisowa dla Firm.
Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną, serwis sprzętu i oprogramowania. Serwis komputerowy na telefon. Zapraszamy firmy - Szczecin i okolice. Infolinia: 0801 003 312.
PAKIETY DLA FIRM

Comarch-ERP

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

wizytówka

usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie
serwis komputerowy; naprawa komputerów; serwis PC; drukarki; naprawa; kodernizacja
oprogramowanie dla firm; bezpieczeństwo; it
sieci; LAN; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; sieci komputerowe
serwery; hostingi; domeny; ssl
oprogramowanie; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; oprogramowanie dla firm
Słowniczek

Sortowanie po E

FrazaDefinicja
edytor IME (Input Method Editor) Programy służące do wprowadzania tysięcy różnych znaków w językach azjatyckich za pomocą standardowej klawiatury zawierającej 101 klawiszy. Program IME składa się zarówno z aparatu przekształcającego naciśnięcia klawiszy w znaki fonetyczne i..... czytaj dalej »
edytor tekstu Program do tworzenia i edycji tekstu. Edytor tekstu zastępuje użytkownikowi komputera kartkę papieru, długopis, maszynę do pisania, gumkę, zestaw do kolorowania, a najczęściej także słowniki ortograficzny i wyrazów bliskoznacznych... czytaj dalej »
ekran powitalny Pierwszy ekran pojawiający się podczas logowania do systemu Windows. Na stronie powitalnej znajduje się lista wszystkich użytkowników, którzy mają konto... czytaj dalej »
emisja Adres docelowy wszystkich hostów w konkretnym segmencie sieci... czytaj dalej »
emisja pojedyncza W sieciach komunikacyjnych jest to przesyłanie danych z jednego terminala do drugiego, na przykład od klienta na serwer lub z serwera na serwer... czytaj dalej »
emulacja LAN (LANE) Zestaw protokołów, które pozwalają istniejącym usługom Ethernet i Token Ring sieci LAN nakładać się na sieć ATM. Zestaw LANE umożliwia łączność między stacjami podłączonymi do sieci LAN i ATM... czytaj dalej »
emulowana sieć lokalna (ELAN) Logiczna sieć ATM emulująca usługi sieci lokalnej typu Ethernet lub Token Ring... czytaj dalej »
Ethernet Standard IEEE 802.3 dla sieci niezgodnych. W sieciach Ethernet używana jest topologia magistrali lub gwiazdy, a ruch na liniach komunikacyjnych jest regulowany za pomocą strategii dostępu CSMA/DC (Carrier Sense Multiple Access with Collision Detection)...... czytaj dalej »
etykieta Każda część pełnej nazwy domeny DNS reprezentująca węzeł w drzewie obszaru nazw domen. Nazwy domen składają się z sekwencji etykiet, takich jak trzy etykiety (przykład, microsoft i com) tworzące nazwę domeny DNS przykład.microsoft.com. Każda..... czytaj dalej »
Modernizacja serwerów
Własny pakiet

avastSoftechGdata Comarch ERP Optima iComarch 24 iFaktury 24 iBard 24 Comarch ERP Rozwiązania mobilne

© 2004 - 2016 Logic Net - Wszelkie prawa zastrzeżone.  Nasz adres: Logic Net Sp. z o.o. - Usługi informatyczne - ul. Libelta 62, 71-274 Szczecin