LOGOWANIE KLIENTA
E-mail:
 
Dzisiaj jest: data | czas
Szukaj:
Infolinia: 0801-003-312
Profesjonalna obsługa serwisowa dla Firm.
Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną, serwis sprzętu i oprogramowania. Serwis komputerowy na telefon. Zapraszamy firmy - Szczecin i okolice. Infolinia: 0801 003 312.
PAKIETY DLA FIRM

Comarch-ERP

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

wizytówka

usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie
serwis komputerowy; naprawa komputerów; serwis PC; drukarki; naprawa; kodernizacja
oprogramowanie dla firm; bezpieczeństwo; it
sieci; LAN; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; sieci komputerowe
serwery; hostingi; domeny; ssl
oprogramowanie; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; oprogramowanie dla firm
Słowniczek

Sortowanie po C

FrazaDefinicja
CD-R Nagrywalny dysk kompaktowy. Dane można kopiować na dysk CD wielokrotnie, ale zapisanych danych nie można skasować... czytaj dalej »
CD-RW Dysk kompaktowy z możliwością ponownego zapisu. Dane można kopiować na dysk CD wielokrotnie i można je kasować... czytaj dalej »
cel Mapowana lokalizacja docelowa głównego katalogu DFS lub łącza, która odpowiada folderowi udostępnionemu w sieci... czytaj dalej »
certyfikat Dokument cyfrowy używany powszechnie do uwierzytelniania i bezpiecznej wymiany informacji w sieciach otwartych, na przykład w Internecie oraz w intranetach i ekstranetach. Certyfikat w bezpieczny sposób wiąże klucz publiczny z jednostką posiadającą..... czytaj dalej »
certyfikat główny Certyfikat podpisany przez urząd certyfikacji. Jest on nazywany certyfikatem głównym, ponieważ dotyczy urzędu certyfikacji. Główny urząd certyfikacji musi podpisać własny certyfikat, ponieważ z definicji systemu wynika, że w hierarchii..... czytaj dalej »
certyfikaty serwerów Unikatowe, cyfrowe identyfikatory, które stanowią podstawę funkcji zabezpieczeń SSL serwerów sieci Web; certyfikaty serwerów, otrzymywane od cieszących się powszechnym zaufaniem, specjalnych organizacji, dostarczają użytkownikom sposobu..... czytaj dalej »
chat Rozmowa odbywająca się pomiędzy użytkownikami dwóch komputerów za pośrednictwem klawiatury i modemu; polega ona na tym, że jeden z "rozmówców" wpisuje u siebie wiadomość, która jest przesyłana do odbiorcy i czeka na odpowiedź, która pojawi..... czytaj dalej »
ciąg Grupa znaków lub bajtów znaków obsługiwana jako jednostka. Programy komputerowe używają ciągów do przechowywania i transmitowania danych i poleceń. Większość języków programowania odróżnia ciągi (takie jak 2674:gstmn) od wartości..... czytaj dalej »
CMS Aplikacja internetowa lub ich zestaw, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu WWW oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez redakcyjny personel nietechniczny. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS..... czytaj dalej »
czcionka Wzór graficzny stosowany do kolekcji cyfr, symboli i znaków. Czcionka opisuje określony krój oraz inne właściwości, takie jak rozmiar, odstępy i szerokość... czytaj dalej »
częstotliwość odświeżania Liczba określająca, jak często ekran wideo jest ponownie wyświetlany, aby zapobiec migotaniu obrazu. Obszar całego ekranu większości monitorów jest odświeżany około 60 razy w ciągu sekundy... czytaj dalej »
czyszczenie Wyłączanie opcji przez usunięcie znaku X lub znacznika z pola wyboru. Aby wyczyścić pole wyboru, należy kliknąć je lub zaznaczyć, a następnie nacisnąć klawisz SPACJA. .. czytaj dalej »
czyszczenie Wyłączanie opcji przez usunięcie znaku X lub znacznika z pola wyboru. Aby wyczyścić pole wyboru, należy kliknąć je lub zaznaczyć, a następnie nacisnąć klawisz SPACJA... czytaj dalej »
czytnik kart inteligentnych Urządzenie instalowane w komputerach w celu czytania kart inteligentnych - urządzeń z rozszerzonymi funkcjami zabezpieczeń... czytaj dalej »
czytnik kart inteligentnych Urządzenie instalowane w komputerach w celu czytania kart inteligentnych - urządzeń z rozszerzonymi funkcjami zabezpieczeń... czytaj dalej »
członkostwo grup Grupy, do których należy dane konto użytkownika. Uprawnienia i prawa udzielone grupie przysługują również jej członkom. W większości przypadków czynności, które użytkownik może wykonywać w systemie Windows, są określone przez członkostwo..... czytaj dalej »
Modernizacja serwerów
Monitoring GPS

avastSoftechGdata Comarch ERP Optima iComarch 24 iFaktury 24 iBard 24 Comarch ERP Rozwiązania mobilne

© 2004 - 2016 Logic Net - Wszelkie prawa zastrzeżone.  Nasz adres: Logic Net Sp. z o.o. - Usługi informatyczne - ul. Libelta 62, 71-274 Szczecin