Dzisiaj jest: data | czas
LOGOWANIE KLIENTA
E-mail:
 
Szukaj:
Infolinia: 0801-003-312
Profesjonalna obsługa serwisowa dla Firm.
Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną, serwis sprzętu i oprogramowania. Serwis komputerowy na telefon. Zapraszamy firmy - Szczecin i okolice. Infolinia: 0801 003 312.
PAKIETY DLA FIRM

Comarch-ERP

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

wizytówka

usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie
serwis komputerowy; naprawa komputerów; serwis PC; drukarki; naprawa; kodernizacja
oprogramowanie dla firm; bezpieczeństwo; it
sieci; LAN; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; sieci komputerowe
serwery; hostingi; domeny; ssl
oprogramowanie; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; oprogramowanie dla firm

Konsulting komputerowy

Zespół specjalistów pracujących w firmie Logicnet świadczy także usługi z zakresu doboru i właściwej infrastruktury komputerowej dla wybranej firmy. Wybierając odpowiednią infrastrukturę bierzemy pod uwagę nie tylko branże, w której funkcjonuje firma ale także przeznaczenie wybranych sprzętów. Wszystko po to, aby skutecznie i optymalnie dostosować sprzęt do potrzeb firmy. 
 
Współczesny rynek sprzętu komputerowego to wyjątkowo dynamiczna branża, która nieustannie wdraża nowe technologie oferując nowoczesne rozwiązania dla biznesu. 
 
Nasze zadanie realizowane podczas konsultingu to wybór i propozycja tak dobranej infrastruktury teleinformatycznej, aby w maksymalnym stopniu wyeliminować możliwość powstawania błędów i awarii. Naszą ambicją jest sprostanie oczekiwaniom wszystkich klientów – bez względu na jakość skomplikowania infrastruktury. Wykonujemy od lat usługi zarówno dla klientów instytucjonalnych oraz dla użytkowników domowych. Jako specjaliści branży teleinformatycznej, bierzemy na siebie całkowitą odpowiedzialność za wybór najlepszych rozwiązań. Nasze usługi chcemy realizować tak, aby sprzęt komputerowy był skutecznym i użytecznym narzędziem, które nie będzie sprawiało problemów. 
 
Zaufało nam wielu klientów z Polski i z zagranicy.
 
Od wielu lat współpracujemy ze znanymi i uznanymi firmami informatycznymi. Bazując na naszym doświadczeniu i umiejętnościach – doradzamy w wyborze sprzętu, od podstawowych urządzeń komputerowych do rozbudowanych sieci teleinformatycznych.

Powiadom znajomego o tej stronie

Modernizacja serwerów
Monitoring GPS

avastSoftechGdata Comarch ERP Optima iComarch 24 iFaktury 24 iBard 24 Comarch ERP Rozwiązania mobilne

© 2004 - 2016 Logic Net - Wszelkie prawa zastrzeżone.  Nasz adres: Logic Net Sp. z o.o. - Usługi informatyczne - ul. Libelta 62, 71-274 Szczecin