Dzisiaj jest: data | czas
LOGOWANIE KLIENTA
E-mail:
 
Szukaj:
Infolinia: 0801-003-312
Profesjonalna obsługa serwisowa dla Firm.
Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną, serwis sprzętu i oprogramowania. Serwis komputerowy na telefon. Zapraszamy firmy - Szczecin i okolice. Infolinia: 0801 003 312.
PAKIETY DLA FIRM

Comarch-ERP

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

wizytówka

usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie
serwis komputerowy; naprawa komputerów; serwis PC; drukarki; naprawa; kodernizacja
oprogramowanie dla firm; bezpieczeństwo; it
sieci; LAN; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; sieci komputerowe
serwery; hostingi; domeny; ssl
oprogramowanie; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; oprogramowanie dla firm

Kim jesteśmy

Od wielu lat, nieprzerwanie funkcjonujemy na rynku usług informatycznych. Rzetelnie wspieramy naszych klientów podczas tworzenia ich sukcesu dostarczają im – wysokiej klasy usługi oraz produkty i technologie. 
 
Celem naszej firmy jest stworzenie kompleksowego systemu usług wraz z doradztwem, które obejmuje pełny zakres wszelkich rozwiązań teleinformatycznych. Do realizacji zleconych usług wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie i ekspercką wiedzę z zakresu informatyki oraz obsługi klienta. 
 
To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim duże doświadczenie w branży oraz wysoka jakość oferowanych przez nas usług, które zawsze stoją na najwyższym poziomie technologicznym. 
 
W naszej pracy codziennie wykorzystujemy najnowsze technologie aby stale tworzyć twórcze i innowacyjne rozwiązania, które skutecznie dostosowujemy do naszych klientów. Wykorzystujemy również nasze duże doświadczenie, które zdobyliśmy podczas realizacji interesujących i zaawansowanych technologicznie projektów. 
 
Nasi klienci to zarówno małe, średnie oraz duże przedsiębiorstwa głównie w okolicach Szczecina. Realizujemy również zlecenia dla instytucji państwowych. 

Zapraszamy do współpracy z Logic Net.

Powiadom znajomego o tej stronie

Modernizacja serwerów
Monitoring GPS

avastSoftechGdata Comarch ERP Optima iComarch 24 iFaktury 24 iBard 24 Comarch ERP Rozwiązania mobilne

© 2004 - 2016 Logic Net - Wszelkie prawa zastrzeżone.  Nasz adres: Logic Net Sp. z o.o. - Usługi informatyczne - ul. Libelta 62, 71-274 Szczecin