Dzisiaj jest: data | czas
LOGOWANIE KLIENTA
E-mail:
 
Szukaj:
Infolinia: 0801-003-312
Profesjonalna obsługa serwisowa dla Firm.
Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną, serwis sprzętu i oprogramowania. Serwis komputerowy na telefon. Zapraszamy firmy - Szczecin i okolice. Infolinia: 0801 003 312.
PAKIETY DLA FIRM

Comarch-ERP

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

wizytówka

usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie
serwis komputerowy; naprawa komputerów; serwis PC; drukarki; naprawa; kodernizacja
oprogramowanie dla firm; bezpieczeństwo; it
sieci; LAN; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; sieci komputerowe
serwery; hostingi; domeny; ssl
oprogramowanie; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; oprogramowanie dla firm

Integracja usług i wdrażanie projektów IT

Nowoczesne  rozwiązania  tele-informatyczne, niezbędne w dzisiejszym biznesie, aby przynosiły oczekiwane efekty muszą być zaprojektowane pod konkretne wymagania firmy, dobrze wdrożone i serwisowane.

Nasza firma posiada specjalistów z zakresu świadczenia usług polegających na integracji gotowych systemów informatycznych. Integracja systemów informatycznych jest korzystnym kierunkiem rozwoju dla firm posiadających sprawnie działające systemy, które nie są ze sobą powiązane w sposób umożliwiający wymianę danych.

Integracja systemów:
  • Gwarantuje odpowiedni przepływ informacji między funkcjonującymi już rozwiązaniami,
  • Umożliwia zestawienie informacji z różnych systemów,
  • Pozwala na ich ujednolicenie a w konsekwencji prowadzi do lepszego wykorzystania posiadanych danych.
  • Ułatwia ogarnięcie całokształtu działalności,
  • Umożliwia wizualizację danych, które określają kondycję oraz bieżącą aktywność firmy,
  • Pozwala na zastosowanie narzędzi wspomagających podejmowanie ważnych decyzji,
  • Zapewnia dalszy, pełniejszy, jednolity rozwój informatyczny struktur Państwa firmy.

Rozwiązaniem zapewniającym osiągnięcie powyższych celów jest utworzona przez nas platforma LN SYS, która od dłuższego już czasu służy naszym Klientom i jest stale rozwijana. Oferujemy również swoje doświadczenie w zakresie integracji systemów wyposażonych w jeden lub kilka standardowych interfejsów wymiany danych oraz nietypowych rozwiązań opartych o niestandardowe protokoły.

Współczesne przedsiębiorstwa i projektanci aplikacji coraz częściej dostrzegają możliwości wynikające z połączenia różnych obszarów analitycznych: finansów, kadr, łańcucha dostaw i innych. Takie połączenie pomaga użytkownikom przekształcać pozyskiwaną wiedzę w skuteczne decyzje i poprawia wydajność firmy.

Specjalizujemy się we wdrażaniu rozwiązań opartych na technologiach internetowych, które pozwalają na łatwy dostęp do zasobów informatycznych firmy z każdego miejsca na świecie. W ten sposób zrealizowane projekty w połączeniu ze strukturami informatycznymi firmy umożliwiają zastosowanie nowych rozwiązań w dziedzinie wymiany i zarządzania danymi.
Aplikacje które tworzymy, uruchamiane za pośrednictwem przeglądarek internetowych w połączeniu z bezpiecznymi protokołami transmisji danych umożliwiają bezpieczną i efektywną pracę poza siedzibą firmy, z każdego zakątka świata.

Takie rowiązanie pozwala też na sprawny dostęp do baz danych firmy, oraz dzięki zastosowaniu odpowiednich narzędzi umożliwia analizę jej działalności w oparciu o wspomaganą przez mechanizmy hurtowni danych wizualizację.

Zaletą aplikacji opierających się na technologiach internetowych jest łatwość ich dystrybucji i aktualizacji. Poza opracowaniem nowej wersji aplikacji i umieszczeniem jej na serwerze firma nie musi podejmować żadnych innych działań związanych z dystrybucją nowej wersji aplikacji.

Zastosowanie języków internetowych do budowy aplikacji pozwala na stosowanie różnych platform systemowych. Używając tej technologii firma zyskuje możliwość połączenia odległych oddziałów, używających różnych platform systemowych w jedną, sprawnie działającą i wymieniającą się informacjami strukturę.

Powiadom znajomego o tej stronie

Modernizacja serwerów
Własny pakiet

avastSoftechGdata Comarch ERP Optima iComarch 24 iFaktury 24 iBard 24 Comarch ERP Rozwiązania mobilne

© 2004 - 2016 Logic Net - Wszelkie prawa zastrzeżone.  Nasz adres: Logic Net Sp. z o.o. - Usługi informatyczne - ul. Libelta 62, 71-274 Szczecin