Dzisiaj jest: data | czas
LOGOWANIE KLIENTA
E-mail:
 
Szukaj:
Infolinia: 0801-003-312
Profesjonalna obsługa serwisowa dla Firm.
Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną, serwis sprzętu i oprogramowania. Serwis komputerowy na telefon. Zapraszamy firmy - Szczecin i okolice. Infolinia: 0801 003 312.
PAKIETY DLA FIRM

Comarch-ERP

Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami

wizytówka

usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie
serwis komputerowy; naprawa komputerów; serwis PC; drukarki; naprawa; kodernizacja
oprogramowanie dla firm; bezpieczeństwo; it
sieci; LAN; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; sieci komputerowe
serwery; hostingi; domeny; ssl
oprogramowanie; usługi informatyczne i obsługa informatyczna firm w Szczecinie; oprogramowanie dla firm

Administracja sieci LAN i WAN

informatyczna infrastruktura, która jest stworzona w oparciu o zaawansowane systemy sieciowe, jest obok bezpieczeństwa danych – podstawowym atrybutem funkcjonowania każdej firmy korzystającej z pracy z danymi przetwarzanymi przez komputery. Firmy, który za cel stawiają sobie rozwój – nie mogą zaniedbywać tej sfery. 
 
Administracja sieci LAN lub WAN to skomplikowane zadanie, od którego zależy sprawne funkcjonowanie całęj firmy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zarządzaniu sieciami IP dla małych i dużych firm z różnych sektorów gospodarki Logic Net jest profesjonalistą w tej dziedzinie. 
 
Nasza firma skutecznie i rzetelnie wspiera przedsiębiorców w projektowaniu, zakupie, montażu, wdrożeniu oraz optymalizacji całościowej infrastruktury sieciowej. Chętnie doradzimy również na temat tego, co należy zmienić, a co zoptymalizować – żeby usprawnić funkcjonowanie sieci. Przygotowujemy również wszelkie procedury dotyczące podniesienia poziomu bezpieczeństwa danych oraz ich przechowywania na serwerach. Nasze zmiany zagwarantują szybsze i bezawaryjne funkcjonowanie aplikacji sieciowych. 
 
Logic Net – skutenie projektuje i zarządza konkretnymi sieciami IP. Rzetelnie dbamy o ich prawidłowe funkcjonowanie z powodzeniem wdrażając najnowsze rozwiązania. 
 
Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu połączeń VPN pomiędzy firmami posiadającymi oddziały w różnych lokalizacjach. Tego rodzaju połączenia zapewniają bezpieczny transfer danych oraz autoryzację osób, które korzystają z zasobów sieciowych firmy. 
 
Przygotowując dla Państwa wybrane usługi – dbamy o staranny dobór stosowanych technologi oraz partnerów wykonujących dla nas zlecenia. Dotyczy to przede wszystkim instalacji sieciowych. Duża konkurencja na rynku tego typu usług to nie tylko mnogość rozwiązań ale także możliwość elastycznego dostosowania produktów i usług. 

Powiadom znajomego o tej stronie

Modernizacja serwerów
Monitoring GPS

avastSoftechGdata Comarch ERP Optima iComarch 24 iFaktury 24 iBard 24 Comarch ERP Rozwiązania mobilne

© 2004 - 2016 Logic Net - Wszelkie prawa zastrzeżone.  Nasz adres: Logic Net S.C. - Usługi informatyczne - ul. Libelta 62, 71-274 Szczecin